Aktualności 2022

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do projektu ekoGospodynie

W ramach projektu ekoGospodynie każde KGW bierze aktywny udział w podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów. Koła Gospodyń Wiejskich poprzez organizację zbiórek zużytego sprzętu oraz baterii i akumulatorów przyczyniają się do właściwego zagospodarowania tych odpadów oraz zyskują fundusze na swoją statutową działalność (Koło Gospodyń otrzymuje od REMONDIS Electrorecycling wynagrodzenie za każdy kilogram zebranego sprzętu i baterii). REMONDIS Electrorecycling zapewnia materiały edukacyjno-informacyjne oraz sprawny odbiór i zagospodarowanie zebranego zużytego sprzętu i baterii/akumulatorów.

Co zbieramy? wszystko co zasilane było na prąd lub baterie np.: sprzęty RTV, AGD, IT, baterie, akumulatory i inne. Co KGW otrzymuje za przekazany ELEKTROODPAD w programie? Za każdą zebraną tonę sprzętu / baterii Koło Gospodyń Wiejskich otrzyma 350 zł w ramach
darowizny na rzecz ich KGW.

BONUS
Dla wszystkich zgłoszonych KGW w programie, które do 30 listopada 2022r. zbiorą powyżej 3 ton (może to być suma odbiorów) otrzymają bonus w wysokości 300 zł lub wielokrotność tej nagrody za każde kolejne 3 tony. Jak odbieramy? Po odbiór sprzętów zebranych w programie ekoGospodynie przyjeżdża firma REMONDIS Electrorecycling. Załadunek sprzętu jest po naszej stronie.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: tel. 607 910 572; e-mail: kgw.electro@remondis.pl .

  • autor: ELECTRO – SYSTEM S.A. REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.

Wstecz