Urząd Gminy Rawa Mazowiecka

Nawigacja

  • Elektromobilność

Menu główne

Banery

Powiadomienia sms
pamiatkowa
rodzina
fundusz2

Treść strony

  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej -...

„Strategia Rozwoju Elektromobilności szansą na rozwój Gminy Rawa Mazowiecka” jest dokumentem kompleksowym zawierającym analizę możliwych i planowych działań jakie należy podjąć, aby przyczyniły się one do realizacji zobowiązań i celów określonych w aktach normatywnych i dokumentach strategicznych.
Rozwój elektromobilności to wyzwanie, które niesie ze sobą możliwości otwarcia nowych sektorów gospodarczych związanych z infrastrukturą ładowania pojazdów, sprzedaży, naprawą i serwisowaniem samochodów, wykorzystaniem i wdrożeniem inteligentnych technologii (smart city) przyczyniając się do lokalnego rozwoju gospodarczego.
„Strategia Rozwoju Elektromobilności szansą na rozwój Gminy Rawa Mazowiecka” została opracowana w oparciu o dane mieszkańców z terenu całej Gminy Rawa Mazowiecka. Przewiduje osiągniecie wyraźnych efektów w zakresie zwiększenia dostępności komunikacji publicznej oraz poprawy jakości powietrza poprzez zastąpienia pojazdów napędzanych paliwem konwencjonalnym, czystym taborem zeroemisyjnym ma drogach gminnych.
Opracowanie dokumentu pn.: „Strategia Rozwoju Elektromobilności szansą na rozwój Gminy Rawa Mazowiecka” finansowane zostało ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „GEPARD II – transport niskoemisyjny. Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności.


 

Rozwój Elektromobilności w Gminie Rawa Mazowiecka

Nasza Gmina przystąpiła do stworzenia Strategii Rozwoju Elektromobilności. Celem jest uzyskanie dofinansowania na projekty realizowane w naszej Gminie w zakresie mobilności, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom ruchu. Strategia jest w całości finansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ze względu na niecodzienną sytuację na świecie (zagrożenie epidemiologiczne) musimy wykorzystać Internet aby ustalić z Państwem projekty, które powinny znaleźć się w Strategii. Chcielibyśmy abyście Państwo współtworzyli ten dokument i podpowiedzieli nam co zrobić w poszczególnych miejscowościach Gminy.

Mimo trudnej sytuacji nasza Gmina musi działać i dbać o to aby Wszystkim nam żyło się lepiej. Dlatego właśnie teraz prosimy o szczególne wsparcie. Poniżej znajduje się prosta ankieta do wypełnienia. Liczymy na Państwa pomysły i zaangażowanie.

Rozwój elektromobilności to temat z którym nasza Gmina musi się zmierzyć w kolejnych latach. Jednak pamiętać należy, że to nie tylko ładowarki, elektryczne samochody. To również bezpieczne drogi, chodniki, oświetlenie uliczne, odnawialne źródła energii.

Poniżej ankieta Rozwój Elektromobilności w Gminie Rawa Mazowiecka:

https://forms.gle/5Tt6xc1cd9L9GmN9A

Prosimy o Państwa pomoc !!!

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Więcej

Banery

Logo NSP 2021
GIAP_SIP
GIAP_SIP
GIAP_SIP
Baner EPUAP

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ?

Więcej

MONITOR POLSKI

Więcej

DZIENNIK USTAW

Więcej

Treść po prawej stronie

Oświetlenie uliczne

  • głoś awarię oświetlenia ulicznego

Promuje łódzkie

  • Łódzkie Promuje

Urząd Gminy Rawa Mazowiecka

Al. Konstytucji 3 Maja 32,
96-200 Rawa Mazowiecka
Tel/Fax: (46) 814 42 41
sekretariat@rawam.ug.gov.pl
Numer rachunku:
37 9302 1027 2601 6447 2000 0010

Godziny otwarcia

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 17:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Nasz serwis odwiedziło już
712 osób
Gratulujemy jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.