Urząd Gminy Rawa Mazowiecka

Menu główne

Banery

Powiadomienia sms
rodzina
Baner EPUAP
fundusz2

Treść strony

W ramach działań o charakterze środowiskowym w dniu 25 września 2013 roku został zorganizowany wyjazd integracyjno – turystyczny dla Beneficjentów projektu do Kazimierza Dolnego nad Wisłą i Nałęczowa. W Kazimierzu Dolnym podczas przejażdżki melexem uczestnicy mogli zobaczyć najciekawsze zabytki miasta. Jadąc głównymi ulicami miasta czas umilał audio przewodnik, dzięki któremu można było poznać trochę historii i zabawnych legend kazimierskich. Miejscem docelowym wycieczki był wąwóz Korzeniowy Dół, gdzie można było przespacerować się i samodzielnie poznać uroki najsłynniejszego  kazimierskiego wąwozu (długość ok. 250 m).

Po spacerze uczestnicy wrócili Melerem na Rynek ulicą Lubelską. W trakcie wycieczki można było zobaczyć również kazimierską „ścianę płaczu”, czyli cmentarz żydowski, który można było obejrzeć z bliska.

Po zwiedzeniu miasta uczestnicy udali się promenadą nad Wisłę, gdzie kolejną atrakcją był Rejs Statkiem po Wiśle trwający ok. 1,5 godziny.

Wszyscy uczestnicy mieli zapewniony transport i  obiad w restauracji „U Fryzjera” w Kazimierzu Dolnym.

Z Kazimierza Dolnego wszyscy udali się do Nałęczowa, gdzie zwiedzali Muzeum Bolesława Prusa. W Nałęczowie uczestnicy mieli czas wolny z możliwością zakupienia pamiątek. Wycieczka zakończyła się wspólną gorącą kolacją w restauracji „Przepióreczka” w Nałęczowie.

W ramach działań o charakterze środowiskowym w dniu 1 grudnia 2013 roku został zorganizowany wyjazd integracyjno – kulturalny dla uczestników projektu do Łodzi. Punktem docelowym uczestników był udział w spektaklu komediowym  pt. „Szalone nożyczki” w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Spektakl wzbudził wśród uczestników projektu wiele pozytywnych emocji. Widzowie wspólnie z aktorami mogli rozwiązać zagadkę kryminalną, co stwarzało wiele zabawnych sytuacji.Uczestnicy mieli zapewniony transport oraz gorącą kolację w restauracji „Tawerna – Pepe Verde” w łódzkiej Manufakturze.

W dniu 17 grudnia 2013 roku odbyło się spotkanie mikołajkowe w związku z zakończeniem realizacji projektu  pn.: „Aktywnie w Przyszłość”. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczestnicy projektu wraz z członkami rodzin, pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawie Mazowieckiej zaangażowani w realizację projektu, a także  Kierownik GOPS Pani Elżbieta Szczepańska i Dyrektor firmy szkoleniowej GLOBAL Training Centre Pani Magdalena Knyt-Walas. Podczas spotkania, które miało miejsce w Kawiarnii CAFE MŁYNEK w Rawie Mazowieckiej, uczestnikom projektu zostały wręczone certyfikaty ukończenia szkolenia oraz drobne upominki w postaci słodyczy. 

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Więcej

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

Więcej

MIEJSCOWY PLAN
ZAGOSPODAROWANIA
PRZESTRZENNEGO

Więcej

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ?

Więcej

MONITOR POLSKI

Więcej

DZIENNIK USTAW

Więcej

Treść po prawej stronie

Oświetlenie uliczne

  • głoś awarię oświetlenia ulicznego

Promuje łódzkie

  • Łódzkie Promuje

Akcja czyste powietrze

  • czyste powietrze

Banery

porady

Urząd Gminy Rawa Mazowiecka

Al. Konstytucji 3 Maja 32,
96-200 Rawa Mazowiecka
Tel/Fax: (46) 814 42 41
sekretariat@rawam.ug.gov.pl

Godziny otwarcia

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 17:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Nasz serwis odwiedziło już
1618 osób
Gratulujemy jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.