Urząd Gminy Rawa Mazowiecka

Menu główne

Banery

Powiadomienia sms
rodzina
Baner EPUAP
fundusz2

Treść strony

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku 2003/2004

 

L.p

Rodzaj konkursu

Etap

Zajęte miejsce

1

Konkurs „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”

Powiatowy

III

2

Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Ogólnopolski

II IV( P. Kaczmarek, M. Latos )

3

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Ogólnopolski

Nagroda typu C ( P. Matusiak )

4

Mały konkurs recytatorski

Powiatowy

Wyróżnienia (S. Kwatek, J. Grabarz, N. Grabarz, P. Rutkowski)

5

Konkurs poetycki „Mały Poeta”

Powiatowy

I (N. Grabarz)

6

Konkursy plastyczne:

  • „Barwy jesieni”
  • „Ozdoby Bożonarodzeniowe”

 

 

  • „Karta świąteczna Bożonarodzeniowa
  • Kolędy i pastorałki
  • Szopka ludowa regionu rawskiego
  • Życie bez nałogów
  • Palma wielkanocna

 

 

 

  • „Cudze chwalicie swego nieznanie…”

 

Powiatowy

Powiatowy

 

 

Powiatowy

Powiatowy

Powiatowy

Gminny

Powiatowy

 

 

 

powiatowy

 

M. Kuba

A. Szałwińska

N. Grabarz, D. Szewczyk

D. Szewczyk

Udział

III (D. Szewczyk)

III (M. Latos)

(P. Kuzalska, D. Szewczyk, A. Szałwińska, K. Kwatek)

I (M. Niespodziewana)

7

Konkurs wiedzy pożarniczej

Powiatowy

Udział

8

Konkurs języka polskiego

Ogólnopolski

XII(M. Latos)

9

Konkurs ortograficzny „O tytuł mistrza ortografii”

 

Gminny

 

I (S. Kwatek)

10

Konkurs wiedzy ekologicznej

Gminnej

Udział

11

Konkurs wiedzy ekologicznej

Szkolny

I (Z. Kaczorowska)

12

Konkurs o Unii Europejskiej

Szkolny

I (J. Grabarz, N. Grabarz)

13

Konkurs na najładniejszy zeszyt

Szkolny

N. Grabarz, A. Lusa,

M. Badur, M. Latos, G. Sztocka

14

Konkurs języka angielskiego

Ogólnopolski

Udział

15

Zawody sportowe:

  • Ogólnopolskiego Biegi Młodych Olimpijczyków
  • Mistrzostwa Gminy w tenisie
  • Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

 

 

 

  • Tenis stołowy o Przewodniczącego Rady Gminny

 

 

  • Mini piłka ręczna dziewcząt
  • Mini piłka ręczna chłopców
  • Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
  • Piłka halowa

 

 

 

Ogólnopolski

Gminny

 

Powiatowy

 

 

 

 

Gminny

 

 

Gminny

Gminny

 

Powiatowy

gminny

 

 

IX

(M. Kaczorowski)

 

III (M. Badur, A. Rochmińska, Z. Kczorowska, M. Niespodziewana

 

I (M. Badur)

III (Z. Kaczorowska, D. Krupa)

III

III

 

III (M. Kaczorowski)

I

 

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku 2004/2005

 

L.p

Rodzaj konkursu

Etap

Zajęte miejsce

1

Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Cedyni do Orszy”

Ogólnopolski

IV rejon

2

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Ogólnopolski

Nagroda typu A i tytuł laureata (J. Grabarz)

3

XXV Mały konkurs recytatorski

Powiatowy

II (J. Grabarz)

Wyróżnienia (P. Badełek, S. Kwatek, N. Grabarz)

4

Konkursy plastyczne:

  • „Barwy jesieni”
  • „Karta Bożonarodzeniowa”
  • „Karta Walentynkowa”
  • „Wielkanocna pisanka”

 

  • „Moja mama”

 

 

Powiatowy

Powiatowy

Powiatowy

 

 

Powiatowy

 

 

Nagroda (P. Badełek)

Nagroda (P. Latos)

Nagroda (D. Ciupa)

Wyróżnienie (S. Matysiak)

Nagroda (M. Antosiak)

5

Konkurs wiedzy pożarniczej

Powiatowy

Udział

6

Konkurs o bezpieczeństwie ruchu drogowego

Powiatowy

udział

7

Konkurs Piosenki Ekologicznej

Gminny

I (S. Szewczyk, M. Sztocka, N.Grabarz)

II (J. Grabarz)

8

Konkurs matematyczny

Gminny

I w klasach I-III (M. Matysiak, S. Kwatek, M. Sztocka)

II w klasach IV-VI (M. Kaczorowski, A. Sitarek, Z. Kaczorowska)

9

Konkurs ortograficzny

Gminny

Tytuł Mistrza (S. Kwatek)

10

Konkurs literacki

Gminny

II (N. Grabarz)

Wyróżnienie (J. Grabarz)

11

Konkursy plastyczne:

  • „Moim domem zielona ziemia”

 

 

  • „Alkohol kradnie wolność”

 

 

 

 

  • „Dbam o zdrowie”

 

Gminny

 

 

gminny

 

 

 

 

szkolny

 

II (P. Badełek)

III (M. Niespodziewana)

Wyróżnienie (B. Ciupa)

I (N. Grabarz, J. Grabarz)

III (M. Niespodziewana, B. Niespodziewana, Z. Kaczorowska)

Nagroda (J. Antosiak, S. Matysiak, M Sztocka)

12

Miting wokalny

Wojewódzki

Wyróżnienie (N. Grabarz, J. Grabarz)

13

Zawody sportowe:

  • Ogólnopolskiego Biegi Młodych Olimpijczyków
  • Tenis stołowy

 

  • Tenis stołowy

 

  • Szachy
  • Piłkarskie piątki
  • Mini piłka ręczna
  • Puchar Wójta

 

Ogólnopolski

 

Powiatowy

 

Gminny

 

gminny

gminny

gminny

gminny

 

V (M. Kaczorowski)

 

I (D. Krupa)

IV (M Kaczorowski)

II (chłopcy)

IV (dziewczyny)

VI drużynowo

I

II

II (M. Kaczorowski)

II (E. Kamińska)

 

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Więcej

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

Więcej

MIEJSCOWY PLAN
ZAGOSPODAROWANIA
PRZESTRZENNEGO

Więcej

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ?

Więcej

MONITOR POLSKI

Więcej

DZIENNIK USTAW

Więcej

Treść po prawej stronie

  • promuje łódzkie
  • głoś awarię oświetlenia ulicznego
  • wpis i zmiany w CEIDG są bezpłatne
  • Czyste powietrze

Urząd Gminy Rawa Mazowiecka

Al. Konstytucji 3 Maja 32,
96-200 Rawa Mazowiecka
Tel/Fax: (46) 814 42 41
lidia.stawinska@rawam.ug.gov.pl

Godziny otwarcia

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 17:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Nasz serwis odwiedziło już
3878 osób
Gratulujemy jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.